Zczuba.tv

Aktualności

BESKID GILOWICE - AJAX LEŚNA 1:1(1:1)

• autor: darurb11, 2009-05-30 17:49
   Z tylko jednym punktem wrócili piłkarze Ajaxu z Gilowic. W zaciętym i twardym boju nasi chłopcy byli drużyną lepszą, czego niestety nie potrafili udokumentować bramkami. Wynik na 1:0 dla nas otworzył pięknym strzałem z dystansu Wojtek Ledniowski w 10 minucie. Niestety jedna z groźnych (szczególnie w pierwszej połowie) kontr gospodarzy w 15 minucie doprowadziła do wyrównania. Trzy minuty później stanęliśmy przed ogromną szansą ponownego wyjścia na prowadzenie.

Po faulu na Grzegorzu Rzeszótko sędzia bez wachania wskazał na 11 metr od bramki gospodarzy. Niestety strzelający rzut karny Grzegorz Lach nie zdołał pokonać fenomenalnie interwenjującego golpikera z Gilowic.

Mimo naszej optycznej (z biegiem czasu coraz bardziej widocznej) przewagi  do końca I połowy nie udało się naszym zawodnikom zmienić wyniku meczu.

Po zmianie stron nasza przewaga była z biegiem czasu coraz bardziej wyraźna. Nieźle grali Urbański i Aleksander Michalski. Mimo kilku niezłych okazji nieudało  się nam przechylić szali zwycięstwa na naszą korzyść (min. słupek po strzale Bieguna).  Tego remisu nie możemy uznać za sukces. Mieliśmy więcej z gry, stworzyliśmy więcej sytuacji pod bramkowych, byliśmy drużyną dojrzalszą i powinniśmy udowodnić naszą wyższoś zwycięstwem. Stało się inaczej. Warto odnotować debiut Macjeja Mrowca II w naszej bramce oraz Kamila Piecucha w polu.

Nie przeskoczyliśmy w tabeli Gilowic, chociaż awansowaliśmy o jedno miejsce. Do końca rozgrywek zostały nam dwa spotkania: u siebie z Wieprzem i na wyjeździe z Ciścem. Jeżeli chcemy zająć 4 miesce musimy te mecze wygrać i liczyć na potknięcie Ślemienia.

0:1 - Ledniowski 10 min., 1:1 - 15 min.

Mrowiec II - G. Lach, Mrowiec I, Stolarczyk, Mrowiec III - Ledniowski, D. Michalski, A. Michalski, Urbański - Rzeszótko, Biegun. Od 31 min. za Stolarczyka - Piecuch.